ÜRÜNLER

Velas Diode Lazer Cihazı

images

VELAS serisi sizlerin klinik ihtiyaçlarınıza çeşitli seçenekler sunmaktadır. Cerrahi uygulamalar etkili ablasyon ve pıhtılaşma seçeneklerini eşit sunan teknolojileri talep eder. VELAS serisi sizlere 810nm, 940nm, 980nm ve 1470nm dalga boyu seçeneklerini sunarak ihtiyacınız olan en uygun lazeri seçmenizde kolaylık sağlamaktadır.

Deneyimli ARGE ve yönetim ekibi sayesinde Gigaalaser çeşitli tıbbi uzmanlık alanlarında uygulama yapılması için tıbbi diode lazer sistemleri ve aksesuarlarının gelişimine odaklanmaktadır. Mükemmel üretim endüstrisini kullanarak, tüm dünyadaki müşterilere yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yeni tip tıbbi lazer sistemleri sunuyoruz. 

ÜRÜN HAKKINDA

images
images Uygulama alanları
images Lazer Lipoliz
images Aksesuarları

Uygulama alanları

Lazer sistemleri Üroloji, Endovenöz lazer tedavisi (EVLT), Diş hekimliği, Jinekoloji, Ortopedi, Plastik cerrahi ve diğer alanlara uygundur. Hastalara güvenlik ve sağlık sunabilmek için her yıl yeni teknoloji ve uygulamalar ile donatılmış lazer sistemleri geliştiriyoruz.

Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz, hücre zarlarını parçalayarak, yağların çözülmesini sağlayan ve yağ yakılmasını ortaya çıkaran en son teknolojidir. İnce yağ lizatı serbest bırakılır ve doğal olarak emilir veya emilerek elle çıkarılır. GIGAA LAZER tarafından sunulan lipoliz için uyumlu ameliyat kitleri, vücutta geniş bir uygulama yelpazesi ve hastalar için tamamen yeni bir deneyim sağlayacaktır.

Aksesuarları

Emniyet Gözlüğü / Fiber Kesici / Fiber Soyucu / Ayak Pedalı / Fiber (400um, 600um/ 800um) / Dental Başlık / Beyazlatma Başlığı / KBB Başlığı / Lipoliz Başlığı / Damar Başlığı / Terapi Başlığı / Jinekoloji Başlığı